Cieszę się, że tu jesteś. 

Usiądź, rozgość się, weź głęboki wdech i wydech.

Pomagam moim klientom poprawiać jakość codzienności. Wspieram ich w radzeniu sobie ze stresem, chronicznym bólem, napięciem i traumą.

Poznaj mnie, moją drogę oraz metody, którymi pracuję.


Moja droga prowadziła mnie przez studia nauczycielskie i tłumaczeniowe. Od lat pracuję w korporacji.  Na co dzień mam do czynienia z prezentacjami, analizami, tabelami i wykresami, a przede wszystkim z ludźmi, którym wyjaśniam co w praktyce zawartość tych tabelek i analiz może oznaczać.  To wszystko było, i jest mi potrzebne do zauważenia życia. Nie wczoraj, nie jutro, ale dziś w tej godzinie, minucie, sekundzie, po prostu teraz… 

Aby tego doświadczać i rozumieć zaczęłam od medytacji. Ukończyłam kursy – Kurs Redukcji Stresu oparty na uważności (Mindfulness Based Stress Reduction – MBSR®) oraz Kurs Compassion – (Mindfulness Based Compassionate Living – MBCL®).  Ukończyłam również kurs Praktyk Hipnoterapii w Polska Akademia Hipnozy, a także zostałam instruktorem Aktywnych Medytacji OSHO®. Obecnie jestem w trakcie certyfikującego szkolenia nauczycielskiego Terapii Poznawczej Opartej na Uważności w Życiu (MBCT – L®- Mindfulness Based Cognitive Therapy for Life) organizowanego przez Fundację Rozwoju Mindfulness we współpracy z Oxford Mindfulness Fountation.

Wyjątkowe w tych kursach są dla mnie możliwość nauki i doskonalenia samoświadomości: doznań fizycznych, myśli, emocji, chwila po chwili bez przywiązania do nich. Dzięki nim nauczyłam się budować bardziej kontrolowane reakcje i akceptację tego co wydarza się w danym momencie.  

Od dłuższego czasu interesuje mnie oddech sam w sobie, jak i praca z nim, dlatego zostałam Praktykiem BioDynamicznego Oddechu i Uwalniania Traumy (Biodynamic Breath and Trauma Release System – BBTRS®). Metoda ta jest dla mnie fenomenalną kombinacją praktyk oddechowych i uważności, dzięki którym reguluje się układ nerwowy i pomaga mierzyć się z ciężarami, które, z różnych przyczyn, nosimy w sobie. 

Fascynuje mnie, jak uważność – mindfulness i praktyki oddechowe zmieniają moje życie oraz życie osób, którym towarzyszę w ich procesie transformacji. 

Uwielbiam przebywać w naturze, a szczególnie kocham bałtyckie plaże, zwłaszcza w czasie, gdy nie ma chętnych na zdobienie ich parawanami. 

Chętnie będę Ci towarzyszyć w tej niezwykłej podróży z oddechem, uważnością, medytacją – uwalniającej podróży w głąb siebie. Bądź tu i teraz! Odetchnij, odpuść i odpocznij! 


Zapraszam,
Magda

Jeśli masz jakieś pytania lub chcesz się umówić. Zadzwoń  +48 506 960 790

Metody, którymi pracuję są akredytowane przez :