Już w środę 24.04 o 21 zapraszam Cię na aktywną medytację. Wpadnij jak masz czas i ochotę, spotkać się ze sobą, poobserwować tu i teraz –   dać sobie dobry czas, który będzie procentować lepszym samopoczuciem.

Nie musisz mieć doświadczenia w medytacji by dołączyć. Zanim zaczniemy wszystko tłumaczę.

Medytacja OSHO Nadabrahma, którą będziemy robić to medytacja poprzez mantrę. Gdy wykonujesz tę mantrę Twoje ciało zaczyna wibrować, a różne części Ciebie harmonizować się. I dzięki temu ciało i umysł podążają razem, a Ty stajesz się obserwatorem tego. To medytacja harmonizowania umysłu i ciała.

Medytujemy RAZEM, każdy ma włączoną kamerę a to dlatego, że jesteśmy razem w medytacji, chociaż każdy we własnym domu i świecie.

Medytacja jest bezpłatna*.

Zapisz się na newsletter. Dostaniesz linka do medytacji i będziemy w kontakcie.

Do zobaczenia,

Magda

*medytacja jest bezpłatna i jednocześnie w ekonomii daru, czyli jeśli chcesz by energia płynęła, prześlij mi blika na nr 507 899 233.  Ty decydujesz czy i ile chcesz wrzucić do mojej skarbonki 🙂

Osho text excerpts, images, artwork, videos, audios and other copyrighted content with permission of  Osho International Foundation, www.osho.com/copyrights OSHO is a registered trademark of Osho International Foundation, used with permission, www.osho.com/trademarks

Kategorie: Wydarzenia