Już w środę 17.04 o 21 zapraszam Cię na aktywną medytację OSHO . Wpadnij jak masz czas i ochotę ruszyć ciałem, spotkać się ze sobą, poobserwować tu i teraz – dać sobie dobry czas, który będzie procentować lepszym samopoczuciem.

W najbliższą środę robimy medytację “OSHO Chara Breathing Meditation”
W tej medytacji wykorzystasz głęboki oddech, ruch ciała by przywrócić energię i uspokojenie do każdej z czakr, a poprzez nie do Twojego życia.

Medytacja trwa godzinę.

Zanim zaczniemy tłumaczę cel i kolejne etapy, a potem razem aktywnie medytujemy. Po medytacji jest jeszcze chwila na zadumę lub podzielenie się wdzięcznością. To też dobrze robi na mózg i dobrostan.

Medytujemy RAZEM, każdy ma włączoną kamerę a to dlatego, że jesteśmy razem w medytacji, chociaż każdy we własnym domu i świecie.

Linka do medytacji otrzymasz po zapisaniu się na newsletter.

Zapisz się na newsletter. Dostaniesz linka do medytacji i będziemy w kontakcie.

Medytacja jest bezpłatna*

Do zobaczenia,

Magda

*medytacja jest bezpłatna i jednocześnie w ekonomii daru, czyli jeśli chcesz możesz przesłać mi blika na nr 507 899 233. Ty decydujesz czy i ile chcesz wrzucić do mojej skarbonki 🙂 ale wiedz że nie oczekuję tego.

Osho text excerpts, images, artwork, videos, audios and other copyrighted content with permission of Osho International Foundation, www.osho.com/copyrights OSHO is a registered trademark of Osho International Foundation, used with permission, www.osho.com/trademarks

Kategorie: Wydarzenia